LMC alkovna 2018 pro 6 cestujících na prodej - zde veškeré info

Bezpečí obytného vozu

Prvky jako ABS, ESP a airbagy pro řidiče a spolujezdce jsou již samozřejmostí.

Jistě chcete být ochráněni i před případným vloupáním do vozu. Naše vozy mají tzv. bezrámová okna, jejichž vylomení je oproti standardním verzím skoro vyloučené.

Do našeho vozu si můžete zapůjčit elektronický alarm EMA. Je velmi vhodný např. pro kontrolu vozu při nákupech, kdy vůz stojí nehlídán na parkovištích. Narušení prostoru vozu je Vám ihned signalizváno na Váš mobilní telefon.

Pokud se chystáte do "divočejších" oblastí a hodláte nocovat "nadivoko", pak Vám můžeme zapůjčit alarm narko plynů. Ideální ochrana např. při nocování u hlavních tahů na benzínových pumpách nebo velkých parkovištích.

Velmi podstatných bezpečnostním prvkem je i tzv. crash sensor. V případě nehody okamžite uzavře láhve s propanem, nehrozí tak jeho únik.

Prostor pro cestovatele i náklad

Každý cm prostoru v obytném voze je velmi znát.

V dnešní době vzrůstá obliba vestaveb do běžných dodávek. Určitě mají tyto vozy nemalé výhody. Ale stísněnost v těchto vozech může být i otravná. Málo místa pro sezení, projít okolo druhé osoby je skoro nemožné, na výšku je to tak pro osobu do 185 cm. O prostoru pro náklad ani nemluvme.

Naše vozy patří mezi nejprostornější v kategorii do 3,5 t. Například 6 místná alkovna je opravdu 6 místná i při zachování celého prostoru garáže. Některé 6 místné alkovny tím šestým místem degradují nákladový prostor. V našich vozech jezdí i 2 metroví habáni.

Náš 4 místný polointegrál má možnost složení dvou lůžek v zadní části vozu na letiště o ploše 2 m x 2 m. To možná nemáte ani doma :-)

Garáž pro náklad má objem asi 2000l. Na nosiči kol Thule můžete převážet až 4 kola.

Výkon pro snadnou jízdu

Dostatek výkonu má příznivý vliv i na spotřebu nafty. Pamatuji si jízdu starší obytkou před xx lety - bez problémů papala 15l nafty a to jsme nejeli více než 100.

Je důležité si uvědomit, že motor musí táhnout 3,5 t vůz a k tomu ne zcela aerodynamických tvarů. Ve všech vozech máme 150 koňové motory - dostatek výkonu, rozumná spotřeba, hmotnost a v neposlední řadě i cena.

Vybavení

S obytným vozem od nás získáváte i veškeré potřebné vybavení.

Pro obsluhu technických zařízení budete mít k dispozici flexibilní hadici s redukcemi, elektro kabel s redukcemi, konev, kanystry, plynové láhve, koberec pod markýzu atd.

Pro vaření budete mít k dispozici veškeré potřebné nádobí a vybavení kuchyně. Ani na otvírák na víno jsme nezapomněli.

I sušák na prádlo, základní úklidové prostředky a reflexní vesty ve voze najdete.

Pohodlí za jízdy i pobytu

Za jízdy určitě oceníte automatickou klimatizaci, možnost vytápění nástavbové části, řidiči tempomat a navigaci s multimediálními funkcemi.

Všechny naše obytné vozy mají automatickou převodovku a nástavbovou klimatizaci.

Oba vozy mají dostatek oken pro příjemné prosvětlení interiéru, vždy s možnosti zatemnění a moskytiéry.

Oba vozy mají velkou markýzu, pod kterou se všichni cestovatelé pohodlně vejdou.

Tepelnou pohodu v chladnějších dnech Vám zajistí automatické a výkonné topení Truma. Pokud dojde plyn v jedné láhvi, systém DuoControl automaticky přepne na láhev druhou. Topení můžete ovládat ručně, časovačem a také aplikací iTruma přes Bluetooth nebo mimo vůz pomocí SMS příkazů.

Jistota, která stojí za to

Štěstí přeje připraveným. A proto máme na vozy uzavřené komplexní autopojištění se spoluúčastí pouhých 5%, min. 5.000 Kč (mimo Ford Custom). Drtivá většina ostatních půjčoven má 10%, některé dokonce 20%.

Určitě je lepší, když se nic nestane a budeme rádi, když se investované finance do pojištění nikdy "nevrátí". Ale chceme Vám dát na cestu tuto nadstandardní jistotu.

Garance změny termínu

My jsme rádi, když si termín vyberete dopředu a je možné vše lépe naplánovat. Na druhou stranu můžete mít obavy, jestli Vám do plánů něco "nevlétne".

Zdarma Vám umožníme změnu termínu na jiný volný. Za symbolický poplatek Vám umožníme i další úpravy v termínech. Podrobnosti najdete ve smlouvě.

Spravedlivá smlouva

Na co cestovatelé často zapomínají?

Mozky máme plné informací, ač neradi, často na něco zapomínáme. Pošleme Vám vyladěný check-list podle kterého si sbalíte raz dva a na nic nezapomenete.

Vloni jsem byl s 3 vnučkami na lodi na Slapech, letos chtěli zkusit obytku. Vybrali jsme ChciObytnak, protože nám přišel nejlepší a nejkomfortnější - nakonec to bylo ještě lepší - potěšili nás maličkosti jako koření, sušák na prádlo, sprcháč a další. Pouze jsme nenašli cedník na špagety ;-) Určitě můžeme doporučit.

JK, Mnichovo Hradiště

Již jsme zažili jednu báječnou dovolenou v obytce a chtěli jsme si to zopakovat. U ChciObytnak.cz nás oslovila poloha a cena. Byli jsme nadšeni z automatické převodovky, naše očekávání předčila i nástavbová klima, solár, trezor a opravdu velké zadní lůžko. Uvítali bychom kotvící popruhy na markýzu (pozn.ChciObytnak - už vybíráme ty nejlepší)

Dlabajovi, Mikulčice

Zlákala nás výhoda obytných vozů - že odpadá nutnost podrobně plánovat a nutnost plán dodržovat :-) prostě můžete přespat kdekoliv a kdykoliv, zdržet se kde se vám líbí a nebo zase odjet dřív, když chcete.
Půjčovnu ChciObytnak známe i z jiné jejich činnosti a můžeme potvrdit skvělé zkušenosti.
V minulosti jsme již s obytkami jeli, tato byla perfektně vybavená i pro zimní provoz. Výborný byl automat.

Petr Kosek, Liberec www.nalehko.com

Toužili jsme po nezávislém cestování na velké vzdálenosti při zachování maximálního komfortu celé rodiny. A také rád řídím :-) ChciObytnak jsem si vybral z důvodu poměru ceny a kvality, líbilo se mi provedení vozu a jeho mládí. Potěšila mě kvalita zaškolení a perfektní čistota předaného vozu. Vyhovovala mi i automatická převodovka. Určitě mohu doporučit ;-)

Josef Krulich, Děčín

Chtěli jsme splnit sen našich dětí. Cestovat obytňáčkem. Spát nadivoko. Byli jsme velmi překvapeni, jak perfektně může být takový auťák vybaven - prostě tam bylo všechno. I prostoru pro naši 4 členou rodinu bylo víc než dost. Trochu jsme se báli, jak to uřídíme a přitom to nakonec byla hračka.

Marek Svačinka jednatel Gerotop s.r.o.

Zajímá mě o karavaningu

Co nás přivedlo k obytce? Touha po dobrodružnější formě cestování s dětmi a pocitu volnosti.
Co nás potěšilo? Těšilo nás vlastně vše. Výbava a i komfort při cestování byl parádní.

Petr Gänsel, Chrastava

Chci získávat akční nabídky půjčovny obytňáků.

Za určitých podmínek může být nabídka na půjčení cenově zvýhodněná. Chcete být mezi prvními, kdo to bude vědět?

Chtěli jsme zkusit cestování bez omezení ubytováním. ChciObytnak.cz jsme si vybrali pro jejich blízkost, půjčují nové vozy a mají zajímavé ceny při včasném objednání. Potěšila nás i možnost zobrazení obsazeností vozů až na rok dopředu. Byli jsme nadšeni výborným stavem vozu a přístupem majitelů.

Josef Havel, Ústí nad Labem

Toužili jsme po nezávislosti na cestě a možnosti procestovat během dovolené více míst. Byla to naše první zkušenost a proto jsme ocenili profesionální přístup. I cena byla zajímavá s ohledem na výbavu a prostornost vozu, kde se opravdu myslí na vše.

R.Č., Růžová

Chtěli jsme vyzkoušet kempování v kombinaci s komfortem. Na ChciObytnak jsme měli dobré reference a nabídli nové a velké auto. Překvapil nás full service včetně ručníků, čaje, koření atd. Prostě hotel na kolech:-) Osobně bych raději auto s manuálem, ale jinak byl polointegrál dokonalý.

Daniel Galandr, Liberec

Elektrokolo, karavaning a předsudky.

Mnoho lidí si myslí, že elektrokola jsou pouze pro důchodce nebo invalidy. Že to je trochu ostuda pomáhat si elektřinou. NENÍ TOMU TAK :-) Bezva užitek přináší elektrokolo párům, kde jeden z páru není takový vytrvalec a vrchař. Typická situace, kdy muž je pomalou jízdou znuděn a žena tou samou jízdou únavou již skoro nevidí, vůbec nemusí nastat.